Koncert „Sentymentalny Pan”
Zapraszamy na wyjątkowy koncert „Sentymentalny Pan” z piosenkami Mieczysława Fogga, który odbędzie się w nowym terminie i nowym miejscu!
8 sierpnia (sobota)
Godzina 19:00
Rynek Miejski w Krasnymstawie
W Roku Mieczysława Fogga, ustanowionym przez Sejm RP z okazji 125. rocznicy urodzin „Pieśniarza Polaków”, zapraszamy Państwa na niezwykły wieczór pełen elegancji, sentymentu i najpiękniejszych przedwojennych melodii. W repertuarze znajdą się niezapomniane utwory Mieczysława Fogga w interpretacji Jakuba Gawrysiaka – ambasadora muzyki dwudziestolecia międzywojennego.
Mamy również wyjątkową wiadomość!
Dzięki niezwykłemu wsparciu Patrona Wydarzenia – Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie – wstęp na koncert będzie całkowicie bezpłatny! To piękny gest, dzięki któremu z muzyką Mieczysława Fogga będzie mógł spotkać się każdy.
Serdecznie dziękujemy Patronowi Wydarzenia za zaangażowanie i wsparcie kultury oraz zapraszamy wszystkich mieszkańców Krasnegostawu i okolic do wspólnego świętowania Roku Mieczysława Fogga.
Do zobaczenia 8 sierpnia o godz. 19:00 na Rynku Miejskim!
- 08.08.2026 godz. 19:00
Opublikowano: 2026-04-15